STUV 6-H 7660 (SHOWROOMMODEL)
| Merk | Stuv |
| Artikelnummer | 76/60 |
| Beschikbaarheid | Op voorraad |
- €3.933,00
-
€3.095,00
De LAATSTE!!! WEG=PECH
Stuv 6-H 7660 is het grootse en krachtigste model uit de Stuv 6H serie.
Maak kennis met de revolutionaire Stuv 6-H, een houtkachel die innovatie en warmte naadloos combineert. Met een eigentijds ontwerp en geavanceerde functies biedt deze kachel niet alleen efficiënte
| Algemeen | |
| Fijnstofemissie | 21 mg/Nm³ |
| EcoDesign 2022 | ja |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 9,3 (5,7 - 13,2) kW |
| Rendement | 79 % |
| Pijpdiameter | Ø 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 80 × 80 × 43 cm |
| Aansluiting pijp | boven |
| Harthoogte pijp | n.v.t. |
| Hart pijp vanaf achterzijde | 12,4 cm |
| Co uitstoot | 0,06 % |
| Houtblokkenlengte | 50 cm |
| Te verwarmen ruimte | 80-240 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | Optie |
Gerelateerde producten
STUV 6-H 6655 (SHOWROOMMODEL)
€2.895,00 €3.692,00









